790473237, 570149402 andrzej.januszkiewicz@op.pl

Rezerwacje

Zapraszamy od majówki 2024. Pobyty wakacyjne tygodniowe. Nie wynajmujemy na imprezy , tylko dla osób pragnących w spokoju wypocząć.

Dom Wakacyjny

Cztery przestronne sypialnie. Dwa łóżka podwójne i 6 pojedynczych ( 10 miejsc do spania). Salon kominkowy połączony jest z kuchnią- wyposażoną w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, kaucja zwrotna 500zł CENA: od 890zł/doba

Spichlerz

Pokój z aneksem kuchennym i antresolą, na dole rozkładana rogówka (140x200), dwa łóżka na antresoli (90x200), tv, lodówka, czajnik, kuchenka, komplet naczyń i sztućców; łazienka z wanną; obowiązuje kaucja zwrotna 150zł Cena: od 290 /doba.

Drewutnia

Dwa pokoje + łazienka. W pierwszym pokoju rozkładana rogówka (140x200), tv, lodówka, czajnik, kuchenka, komplet naczyń i sztućców; łazienka z prysznicem, W drugim pokoju dwa łóżka (90x200), komoda; obowiązuje kaucja zwrotna 150zł Cena: od 290zł/doba.

Apartament

Apartament rodzinny w dużym domu. Przestronny apartament ( 50 m2 )składa się z dwóch pokoi i łazienki z wanną. W apartamencie znajdują się 4 łóżka pojedyncze i jedno podwójne, komody, stół, TV. Idealny dla rodzin z dziećmi. Goście apartamentu korzystają z w pełni wyposażonej kuchni na parterze. Pobyty tygodniowe. Dla gości apartamentu istnieje możliwość wykupienia śniadań. Rezerwacja apartamentu- ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt. Cena 450zł/doba

 

W CENIE NAJMU:

pościel

ręczniki

bezpłatne korzystanie z miejsca na ognisko, drewno

bezpłatne korzystanie z wiaty i miejsca do biesiadowania

bezpłatna możliwość korzystania z rusztu nad ogniskiem

bezpłatne korzystanie ze stawu (wędki we własnym zakresie), leżaków, hamaków…

bezpłatny dostęp do rowerów i gokartów

bezpłatne korzystanie z basenu (basen dostępny w okresie wakacyjnym) 

bezpłatny sprzęt sportowy: piłki, rakiety do badmingtona…

bezpłatny plac zabaw dla dzieci

bezpłatne wi-fi

 

WYŻYWIENIE:

W przypadku wynajmu na wyłączność nie zapewniamy obiadów i śniadań!!! Istnieje możliwość kateringu z Knyszyna oraz z Korycina www.biesiadaweselna.pl lub codziennego dowozu obiadów ( do uzgodnienia) przez miejscową restaurację. W okolicy mamy bogatą ofertę kuchni staropolskiej, ukraińskiej, tatarskiej, rosyjskiej, żydowskiej.

INFORMACJE DODATKOWE:

Najbliższa stadnina koni znajduje się w odległości 5km ( Chraboły).

Sklep samoobsługowy Biedronka i inne sklepy znajdują się w Knyszynie- 5 km.

Kąpielisko z ratownikiem i  sprzętem wodnym w Korycinie- 15  na

Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem pobytu:

Regulamin

 

 1. Folwark Jeleń świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem- gospodarstwa agroturystycznego czyli gospodarstwa rolnego, które oferuje formę wypoczynku zbliżoną do warunków wiejskich. Gospodarstwa agroturystyczne oferują wielorakie rodzaje aktywności rekreacyjnych związanych z przyrodą, wędrówkami, turystyką zdrowotną, krajoznawczą i kulturową. Zapraszamy wszystkich na „wczasy pod gruszą” od maja do sierpnia w trybie od soboty do soboty. Basen dostępny w  sezonie wakacyjnym. Na terenie obiektu agroturystycznego przebywają gospodarze ( właściciele), którzy tu mieszkają, pracują i zajmują się gospodarstwem.
 2. Nie wynajmujemy na imprezy typu wieczory panieńskie, kawalerskie, osiemnastki (bez względu czy jedno czy wielodniowe). W przypadku zatajenia przez klienta informacji o zorganizowaniu tego typu imprezy na terenie obiektu gospodarz ma prawo do zerwania umowy najmu bez zwrotu zadatku.
 3. Rezerwacja dokonywana jest za pomocą tzw. rezerwacji wstępnej telefonicznej bądź drogą elektroniczną. Po dokonaniu rezerwacji wstępnej, wynajmujący dokonuje wpłaty na podane konto w postaci  zadatku, w wysokości 30%kwoty całego pobytu.  Brak wpłaty po 3 dniach powoduje anulację rezerwacji. Prosimy o poinformowanie jeżeli przelew jest wykonywany na inne nazwisko niż rezerwacja.
 4. Pozostałą kwotę wraz z kaucją gość uiszcza w dniu przyjazdu gotówką. W przypadku przelewu kwota powinna wpłynąć na tydzień przed przyjazdem i prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu.
 5. Udostępnienie gościom pokoi, domu następuje po okazaniu dowodu tożsamości, wypełnieniu karty meldunkowej ( nr pesel, adres, nr rejestracyjny pojazdu). Na terenie obiektów nie może przebywać większa liczba osób niż została zadeklarowana podczas rezerwacji. Osoby odwiedzające za zgodą gospodarzy.
 6. Doba hotelowa trwa od godz.17:00 do 10.00. Wcześniejszy lub późniejszy przyjazd po uzgodnieniu z gospodarzem. Odbiór kluczy w dniu przyjazdu maksymalnie do godziny 19.00. W przypadku niepojawienia się wynajmującego do godz. 19.00 i braku kontaktu telefonicznego uważamy, że gość zrezygnował z pobytu.
 7. W przypadku wynajmu domków obowiązuje kaucja.

Kaucję (150zł spichlerz, 150zł drewutnia, 500zł dom) należy uiścić w dniu przyjazdu lub wcześniejszą wpłatą na konto.

Kaucja jest zwracana przelewem w ciągu 7 dni na podane przez klienta konto, po dokładnym sprawdzeniu czystości oraz stanu technicznego budynków po pobycie klienta. Goście zobowiązani są podczas pobytu do segregacji śmieci. Przed opuszczeniem budynku prosimy o zabranie wszelkich produktów żywnościowych, zmycie naczyń, odstawienie używanego sprzętu sportowego do wiaty, powynoszenie worków ze śmieciami do kontenerów przy bramie wjazdowej. Poprzestawiane przez wynajmujących meble muszą wrócić na swoje pierwotne miejsce. Jeżeli gość odmówi przeniesienia mebli na swoje miejsce z kaucji zostanie potrącone 300zł.

 1. W dniu wyjazdu zdanie domu następuje do godz. 10.00. Najemcy są proszeni o poinformowanie dzień wcześniej telefonicznie o przewidzianej godzinie swojego wyjazdu. W przypadku braku kontaktu umowną godziną opuszczenia domu jest godz. 10.00. O godz. 10.15 rozpoczynają się prace porządkowe w domkach. W tym czasie nie ma możliwości wejścia na teren domków.
 2. Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz:

odtwarzania muzyki na podwórku ( obowiązuje przez całą dobę , nie tylko w godzinach nocnych). Prosimy o zachowanie ciszy . Na terenie obiektu znajdują się trzy domki – prosimy o wyrozumiałość – nie będą Państwo sami i posiadamy również sąsiadów. Wychodzimy z założenia, że osoby przyjeżdzające do nas chcą wypocząć w spokoju i w kontakcie z przyrodą. W przypadku skarg innych osób przebywających na posesji oraz sąsiadujących z działką gospodarzy właściciel zastrzega sobie możliwość zerwania umowy najmu z łamiącymi normy społeczne gośćmi bez zwrotu kosztów za pozostały czas pobytu. Prosimy również o respektowanie granic sąsiednich działek. Posiadamy 2 ha terenu do dyspozycji gości oraz Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej przylegający bezpośrednio do Folwarku Jeleń po których można swobodnie i bez ograniczeń się poruszać .

 palenia papierosów na terenie domków

–  wbijania gwoździ

– używania konfetti brokatu

 – niszczenia drzew, sadzonek oraz przynoszenia drewna z lasu. Drewno do ogniska jest udostępnione bezpłatnie ( znajduje się pod wiatą).

 1. Nie przyjmujemy zwierząt (W wyjątkowych przypadkach po uzgodnieniu  z właścicielem- gość wnosi wtedy dodatkową opłatę- 30zł za dobę. Opłata za pobyt zwierząt – na miejscu po przybyciu).
 2. Utrzymanie pokoi w czystości leży w gestii wynajmującego. Wszelkie sprzęty  do sprzątania, worki, środki czyszczące są udostępniane gościom . 
 3. Dzieci, osoby niepełnoletnie do 18 roku życia pozostają na terenie Folwarku Jeleń pod opieką opiekunów prawnych, którzy odpowiadają za  ich bezpieczeństwo podczas pobytu i odpowiadają za wszelkie szkody materialne.
 4. Folwark Jeleń udostępnia atrakcje, które są opisane na naszej stronie. Wszelkiego rodzaju inne życzenia nie będą spełniane. Atrakcje zewnętrzne zamawiane na nasz teren przez gości wymagają wcześniejszej konsultacji z gospodarzami.
 5. Prosimy o parkowanie samochodów na przeznaczonych do tego miejscach.
 6. Za zgubienie kluczy opłata 200 zł.
 7. Wszelkie rzeczy pozostawione przez gości będą odsyłane na ich koszt. Nie odsyłamy produktów żywnościowych.
 8. Opuszczając każdorazowo pokój, dom gość jest zobowiązany do pozamykania okien i wyłączenia urządzeń elektrycznych.
 9. Gorąca woda jest nagrzewana energią elektryczną, a bojlery w domkach mają ograniczoną pojemność – trzeba czekać na nagrzanie się kolejnej porcji wody. Nie odpowiadamy za przerwy w dostawach energii elektrycznej.  Wszelkie zażalenia należy składać do zakładu energetycznego. W sprawie informacji na temat godziny dostawy prądu należy dzwonić pod numer alarmowy 991.
 10. Nie odpowiadamy za rzeczy klientów pozostawione na terenie gospodarstwa podczas ich wyjazdów .
 11. Nie udostępniamy danych gości osobom trzecim i instytucjom

Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie „Folwarku Jeleń” i stanowi integralną część umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez wpłatę zadatku lub całej należności za pobyt. Dokonując w/w czynności Gość potwierdza, że zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie „Folwarku Jeleń”. Regulamin jest przekazywany klientowi lub udostępniony na stronie internetowej. Nieprzestrzeganie przez gości punktów regulaminu jest podstawą do niezwracania kaucji.

Eholidayagroturystyka Folwark Jeleń