790473237 andrzej.januszkiewicz@op.pl

Rezerwacje

Zapraszamy na sezon wakacyjny 2019
- pobyty min. 5 noclegów, w okresie wakacyjnym nie wynajmujemy na jedną dobę i imprezy okolicznościowe Obiekt bezpieczny monitorowany całodobowo

Dom Wakacyjny

Pokój czteroosobowy poddasze 30m2 - cztery pojedyncze łóżka Pokój dwuosobowy poddasze 12m2- dwa pojedyncze łóżka Pokój trzyosobowy parter- 20m2- jedno podwójne łóżko i jedno pojedyńcze Pokój trzyosobowy poddasze 20m2-podwójne i pojedyńcze łóżko Salon z kuchnią- wyposażony w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy CENA: 590 zł/doba kaucja zwrotna 300zł- 12 miejsc noclegowych w czterech sypialniach, dwie łazienki, kuchnia z salonem90

Spichlerz

Pokój z aneksem kuchennym i antresolą, na dole rozkładana rogówka (140x200), dwa łóżka na antresoli (90x200), tv, lodówka, czajnik, kuchenka, komplet naczyń i sztućców; łazienka z wanną; obowiązuje kaucja zwrotna 150zł Cena: 230zł/doba.

Drewutnia

Dwa pokoje + łazienka. W pierwszym pokoju rozkładana rogówka (140x200), tv, lodówka, czajnik, kuchenka, komplet naczyń i sztućców; łazienka z prysznicem, W drugim pokoju dwa łóżka (90x200), komoda; obowiązuje kaucja zwrotna 150zł Cena: 230zł/doba.

Obiekt bezpieczny monitorowany całodobowo

W CENIE NAJMU:

 • pościel ( zmiana posćieli na życzenie klienta w czasie pobytu10zł)
 • ręczniki
 • bezpłatne korzystanie z miejsca na ognisko, drewno
 • bezpłatne korzystanie z wiaty i miejsca do biesiadowania
 • bezpłatna możliwość korzystania z grila ( węgiel we własnym zakresie)
 • bezpłatne korzystanie ze stawu(wędki we własnym zakresie), leżaków, hamaków…
 • w przypadku wynajęcia budynku głównego dostęp do rowerów i gokartów bezpłatny
 • bezpłatny sprzęt sportowy: piłki, rakiety do badmingtona…
 • bezpłatny plac zabaw dla dzieci
 • wi-fi

 

MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM – POTWIERDZONE PRZEZ SERWIS METEOR:

plac zabaw dla dzieci: huśtawki, zjeżdżalnia, domek dla dzieci, miniplaża, piaskownica, zabawki, trampolina, basen kanadyjski.

WYŻYWIENIE:

W przypadku wynajmu na wyłączność nie zapewniamy obiadów i śniadań!!! Istnieje możliwość kateringu z Korycina www.biesiadaweselna.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Najbliższa stadnina koni znajduje się w odległości 5km ( Chraboły).

Sklep samoobsługowy Biedronka, restauracja znajdują się w Knyszynie- 5 km.

Kąpielisko z ratownikiem i  sprzętem wodnym w Korycinie- 15 km

Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem pobytu:

Regulamin

 1. Folwark Jeleń świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem- gospodarstwa agroturystycznego czyli gospodarstwa rolnego, które oferuje formę wypoczynku zbliżoną do warunków wiejskich. Gospodarstwa agroturystyczne oferują wielorakie rodzaje aktywności rekreacyjnych związanych z przyrodą, wędrówkami, turystyką zdrowotną,krajoznawczą i kulturową. Zapraszamy wszystkich na „wczasy pod gruszą” od maja do sierpnia.
 2. Nie świadczymy usług hotelowych- nie udostępniamy pokoi na jedną dobę. Nie wynajmujemy na imprezy typu wieczory panieńskie, kawalerskie, osiemnastki (bez wzgledu czy jedno czy wielodniowe). W przypadku zatajenia przez klienta informacji o zorganizowaniu tego typu imprezy na terenie obiektu gospodarz ma prawo do zerwania umowy najmu.
 3. Nie udostępniamy obiektów osobom nieletnim.
 4. Gość zobowiązany jest do rezerwacji wstępnej telefonicznie bądź drogą elektroniczną. Po dokonaniu rezerwacji wstępnej, dokonuje wpłaty na podane konto w postaci  zadatku, w wysokości 30% kwoty całego pobytu. Wpłata powinna być dokonana w ciągu trzech dni od rezerwacji wstępnej. Brak wpłaty po tym terminie powoduje anulację rezerwacji.
 5. Pozostałą kwotę wraz z kaucją gość winien uiścić w dniu przyjazdu gotówką. W przypadku przelewu kwota powinna wpłynąć na tydzień przed przyjazdem.
 6. Udostępnienie gościom pokoi, domu następuje po okazaniu dowodu tożsamości i podpisaniu przez gościa regulaminu pobytu. Na terenie obiektów nie może przebywać większa liczba osób niż została zadeklarowana.
 7. W przypadku wynajmu spichlerza i domu na wyłączność obowiązuje kaucja ( 150zł spichlerz, 300zł dom), którą należy uiścić w dniu przyjazdu lub wcześniejszą wpłatą na konto.
 8. Kaucja jest zwracana przelewem w ciągu 3 dni na podane przez klienta konto, po dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego budynków po pobycie klienta. Klient może być obecny podczas oględzin i winien jest zgłosić wszelkie usterki powstałe podczas jego obecności.
 9. W przypadku wynajmu na wyłączność nie zapewniamy wyżywienia i obsługi.
 10. Na terenie ośrodka obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.
 11. Nie przyjmujemy zwierząt (W wyjątkowych przypadkach po uzgodnieniu  z właścicielem- klient wnosi wtedy dodatkową opłatę- 25zł za dobę. Opłata za pobyt zwierzęcia powinna być uiszczona wraz z zadatkiem).
 12. Utrzymanie pokoi w czystości leży w gestii wynajmującego. Wszelkie sprzęty  do sprzątania udostępniane są gościom na życzenie. Dodatkowa zmiana pościeli- 10zł.
 13. Dzieci do lat 12, osoby niepełnoletnie do 18 roku życia pozostają na terenie Folwarku Jeleń pod opieką opiekunów prawnych, którzy odpowiadają za  ich bezpieczeństwo podczas pobytu i odpowiadają za wszelkie szkody materialne.
 14. Folwark Jeleń udostępnia atrakcje, które są opisane na naszej stronie. Wszelkiego rodzaju inne życzenia nie będą spełniane.
 15. Klienci korzystający z kuchni zobowiązani są do posprzątania po sobie. Prosimy o niespożywanie posiłków w pokojach, parkowanie samochodów na przeznaczonych do tego miejscach.
 16. Za zgubienie kluczy klient płaci 40zł.
 17. Wszelkie rzeczy pozostawione przez gości będą odsyłane na ich koszt.
 18. Opuszczając pokój, dom klient jest zobowiązany do pozamykania okien i wyłączenia urządzeń elektrycznych.
 19. Doba hotelowa trwa od godz. 17.00 do 11.00. W dniu wyjazdu klient powinien opuścić dom do godz.11.00. Odbiór kluczy w dniu przyjazdu do godziny 20.00.
 20. Kategorycznie zabrania się niszczenia drzew, sadzonek na terenie folwarku oraz przynoszenia drzewa z lasu.
 21. Zakaz kąpieli w stawie.
 22. Nie odpowiadamy za przerwy w dostawach energii elektrycznej. Wszelkie zażalenia należy składać do zakładu energetycznego. W sprawie informacji na temat godziny dostawy prądu należy dzwonić pod numer alarmowy 991.
 23. Nie odpowiadamy za rzeczy klientów pozostawione na terenie gospodarstwa podczas ich wyjazdów np. niezabezpieczone rowery.
 24. Nie udostępniamy danych klientów osobom trzecim i instytucjom.

Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie „Folwarku Jeleń” i stanowi integralną część umowy, do której zawarcia dochodzi poprzez wpłatę zadatku lub całej należności za pobyt. Dokonując w/w czynności Gość potwierdza, że zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie „Folwarku Jeleń”. Regulamin jest przekazywany klientowi w dniu przyjazdu i iudostępniony na stronie internetowej.Eholidayagroturystyka Folwark Jeleń